Zakład bez ryzyka do 500 PLN oferuje swoim nowym graczom bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym, aby pierwszy kupon został objęty Cashbackiem.

BetClic: darmowy kod promocyjny na start

BetClic: darmowy kod promocyjny na start

Na wstępie warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic jest to w pełni legalny polski bukmacher, który posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej promocji są proste i każda osoba poradzi sobie z nimi. Krok pierwszy to dokonanie rejestracji na stronie bukmachera BetClic.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy nazwisko. To wszystko sprawia, że ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Trzeba jednak obowiązkowo pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny KOD500, ponieważ to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji Cashbacku!

Darmowy kod promocyjne KOD500 u bukmachera Betclic

Następnie pozostaje już tylko dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

Niewątpliwie grając pierwszy kupon można sobie pozwolić na trochę szaleństwa i bardziej zaryzykować. Ponieważ jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu 100% stawki za jaką został on przegrany.

Kod promocyjny kod 500

Zwrot znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher rozliczył kupon jako przegrany. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Trzeba jednak pamiętać, że promocją objęty jest jedynie pierwszy kupon po rejestracji!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy bonus powitalny od bukmachera STS
Następny artykułUS OPEN większe wygrane u bukmachera LvBet
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.