Bukmacher eFortuna online nagradza wszystkich swoich typerów ekstra bonusami na EURO 2020. Wystarczy obstawić mecz Szwecja – Polska, aby liczyć na bonus o wartości 50 PLN.

Bukmacher eFortuna daje każdemu typerowi 50 PLN

Bukmacher eFortuna daje każdemu typerowi 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że Biało – Czerwonii cały czas mają spore szanse na awans do kolejnej rundy EURO 2020. Jednak warunek jest prosty. Koniecznie trzeba zdobyć trzy punkty z Szwedami.

Z okazji tego pojedynku bukmacher www.eFortuna.pl oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „Pewny awans”, która jest dostępna graczom w dniu 23 czerwca.

Promocje na EURO 2020 u bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna online w promocji „Pewny awans” dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI, na których musi znajdować typ specjalny, tj. „2. Drużyna wygra do zera – TAK” na mecz Szwecja – Polska.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się inne zdarzenia. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, aby były one rozliczone do 24 czerwca do godziny 09:00 oraz pochodziły z oferty przedmeczowej.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Gdy Polska wygra do zera, bez względu na wynik końcowy kuponu grasz otrzyma bonus o wartości 50 PLN.

Kod promocyjny w eFortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną w postaci następującego pakietu powitalnego:

  • darmowe 20 PLN za rejestrację bez dokonania żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKSW 60: Bonusy dla typerów od Betclic. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułBezpieczne obstawianie 1/8 finału Euro 2020 w STS
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.