Legalny bukmacher BetFan wprowadza nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na start na takie promocje jak: bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETFAN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetFan.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać jest dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.betfan.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu dla gracza, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak chociażby imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Kolejny krok jest to wpisanie kodu promocyjnego BETFAN podczas rejestracji konta. Dzięki czemu bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego.

betclic kod promocyjny

Bonus do 3000 PLN za depozyut u bukmachera BetFan

Po czym pozostaje już graczowi dokonać pierwszej wpłaty. Warto jest wiedzieć, że promocją objęte są trzy pierwsze depozyty, a za każda wpłatę można otrzymać 1000 PLN.

Łącznie grac może otrzymać nawet 3000 PLN.

Bukmacher BetFan Cashback do 100 PLN

Warto jest wiedzieć, ze pierwszy kupon u bukmachera BetFan jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy z kursem łącznym nie mniejszym niż 2,20, a w razie przegranej otrzymać zwrot stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać 100 PLN. Natomiast jak się okaże wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Jednak warto jest wiedzieć, ze ten operator oferuje swoim graczom szereg innych ciekawych promocji, jak chociażby kupony bez podatku.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS darmowy freebet na WTA Finals
Następny artykułPromocja piłkarska u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.