Bukmacher Fuksiarz PL w swojej najnowszej promocji „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!” nagradza wszystkich aktywnych typerów sportów wirtualnych. Użytkownicy, którzy uzbierają najwięcej punktów mogą liczyć na dodatkową kasę w postaci freebetów.

Fuksiarz nagradza aktywnych graczy sportów wirtualnych

Fuksiarz nagradza aktywnych graczy sportów wirtualnych

Sporty wirtualne nie da się ukryć, że cieszą się sporą popularnością. Wynika to z kilku przyczyn. Po pierwsze są one dostępne graczom przez całą dobę. Po drugie mecze rozgrywane z dużą częstotliwościową. To sprawia, że można w dosyć szybkim czasie zarobić ekstra kasę.

Dodatkowo na freebety mogą typerzy liczyć w ramach konkursu „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!”, który jest dostępny w dniach od 21 do 23 u bukmachera www.Fuksiarz.pl.

Nagrody dla najlepszych typerów sportów wirtualnych

Zadaniem graczy w promocji „Wirtualny Ranking Fuksiarz. 500 zł do zdobycia!” jest zbieranie punktów. A są one przyznawane graczom jedynie za obstawienie sportów wirtualnych. Dopuszczona przez bukmachera Fuksiarz PL są zarówno kupony wielozdarzeniowe, ale i pojedyncze.

Punkty do rankingu są przyznawane w bardzo prosty sposób. A mianowicie według następującego przelicznika 1 zł postawiony = 1 pkt.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec promocji bonusy trafią do najlepszych typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów:

  1. miejsce – freebet 200 zł
  2. miejsce – freebet 150 zł
  3. miejsce – freebet 75 zł
  4. miejsce – freebet 50 zł
  5. miejsce – freebet 25 zł

Nagrody w postaci freebetów gracze będą mogli wykorzystać na obstawienie meczy.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz PL:

Bukmacher Fuksiarz PL swoim graczom oferuje specjalną akcję promocyjną, w której to każdy z użytkowników może liczyć na mniejsze przegrane za obstawienie meczy w akcji „Cashback bez limitu”.

Za każdy przegrany zakłąd na konto użytkownika może wrócić nawet 500 PLN.

Jednak chcąc dokonać aktywacji powyższej promocji wymagane od typera jest wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejskie Puchary: Bonusy dla typerów od Fortuny
Następny artykułBonusy bukmacherskie za obstawienie meczy z koszykówki. Extra 14% dla graczy
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.