W związku z dziesiątą kolejką francuskiej Ligue 1, bukmacher LvBet przygotował promocję swoim graczom, w której zwiększa wygrane typerom o 14%. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej, aby cieszyć się z większej wygranej.

LvBet kupony bez podatku

LvBet kupony bez podatku

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Wystarczy w dniach od 18 do 20 października zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z francuskiej Ligue 1.

Na kuponie mogą znajdować się być typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych pojedynków jak Nice vs PSG, Monaco vs Rennes czy też Lyon vs Dijon.

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet!!

Stawka kuponu jest dowolna, ale automatycznie z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

LvBet: Bonus bez depozytu za darmo

Bukmacher LvBet oferuje nowym graczom, m.in.

  • bonus 20 PLN bez dokonania wpłaty
  • bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN

Jednak chcąc aktywować powyższe bonusy gracz musi wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS.
Następny artykułSTS darmowy freebet na WTA Finals
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.