W związku z zbliżającym się US OPEN bukmacher LvBet oferuje swoim graczom promocję, w której kupony są bez podatku. Wystarczy zagrać kupon ze zdarzeniem z ostatniego w tym sezonie turnieju wielkoszlemowego, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wdziać udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak dostępna jest ona jedynie podczas trwania US OPEN, czyli od 26 sierpnia do 8 września.

Istotne jest to, że kupony promocyjne muszą zostać zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

W ramach tej promocji bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak trzeba pamiętać, że bukmacher wymaga, żeby na kuponie były jedynie typy z US OPEN! Mogą one pochodzić zarówno z turnieju kobiet jak i mężczyzn, singli oraz debli.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna, ale w tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Każdy użytkownik podczas trwania promocji może zagrać dowolna ilość kuponów.
Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14% jeżeli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, dodatkowo został rozliczony jako wygrany.

Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus nowym graczom w wysokości 20 PLN. Chcąc z niego skorzystać trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, a w zamian bukmacher przyzna darmowe środki na grę.

Natomiast, gracz, który dokona dwóch pierwszych depozytów może liczyć dodatkowe bonusy rozwartości wpłaty. Łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% stawki u bukmachera BetClic do 500 PLN
Następny artykułDarmowy kupon od bukmachera STS za aktywność
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.