Bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to typerzy mogą liczyć na pewną gotówkę za obstawienie meczy. A jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród w promocji „Piłkarski Jackpot” wynosi 45 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Betclic.

Piłkarski Jackpot w Betclic.

Można powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawe mecze w Premier League ponieważ dojdzie do kilku ciekawych na pewno konfrontacji, gdyż o punkty ligowe powalczą ze sobą, m.in. Arsenal vs Chelsea, Southamtpon vs Manchester United, Wolves vs Tottenmham.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował graczom promocję „Piłkarski Jackpot”, która aktywna jest do 21 sierpnia do godziny 13:30. Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji musi mieć na uwadze, że koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy na Premier League:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu wielozdaniowego za co najmniej 10 PLN, na którym to muszą znajdować się same mecze z II kolejki Premier League:

  • Liverpool FC – Burnley
  • Aston Villa – Newcastle
  • Crystal Palace – Brentford
  • Leeds – Everton
  • Manchester City – Norwich
  • Brighton – Watford
  • Southampton – Manchester Utd
  • Wolverhampton – Tottenham
  • Arsenal – Chelsea
STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Na uwadze warto jest mieć następujący fakt, iż należy oddać wyłącznie typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali te konfrontacje oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na ekstra premię, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Każdy z nowych graczy u bukmachera Betclic Polska może skorzystać z Cashbacku. Zakład bez ryzyka będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy od Betclic
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.