W związku z odbywającym się turniejem kończącym sezon w kobiecym tenisie bukmacher STS przygotował promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej oferując darmowy bonus o wartości 10 PLN.

STS darmowy freebet na WTA Finals

STS darmowy freebet na WTA Finals

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym dokonał wcześniej minimum jednego depozytu.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 26 do 31 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których mogą znaleźć się JEDYNIE dwa zdarzenia, a kurs łączy musi wynieść minimum 1.60.

Typy znajdujące się na kuponie muszą pochodzić na dokładny wynik dwóch dowolny spotkań podczas WTA Finals.

betclic kod promocyjny

Przed nami starcia jakich zawodniczek jak chociażby Pliskova vs Svitolina oraz Andreescu vs Halep.

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za równą kwotę 21 PLN. Należy jednak pamiętać, że z akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a został przegrany to w zamian bukmacher STS przyzna darmowego freebet o wartości 10 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota trafi na konto typera.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje swoim nowym graczom następujący pakiet powitalny:

  • freebet w kwocie 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, ze bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera LvBet z aplikacji mobilnej
Następny artykułZakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.