W związku z tym, że większość dyscyplin jest zawieszona. Bukmacher STS przygotował promocję graczom na obstawienie sportów wirtualnych. Wystarczy zagrać kupony za minimum 300 złotych, aby w zamian otrzymać 25 złotych i to nie zależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowy bonus na sporty wirtualne

Darmowy bonus w STS na sporty wirtualne

Akcja „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus” skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS online, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja na sporty wirtualne trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest typerom w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Użytkownik musi mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty konieczne musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Weź udział”, które znajduje się w zakładce „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”.

Następnie pozostaje graczom już obstawienie sportów wirtualnych. W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00.

BetFan kod promocyjny 2020 za darmo

Bonus o wartości 25 złotych i to co tydzień może liczyć każdy gracz, który w czasie jednego okresu rozliczeniowego zagra kupony za minimum 300 złotych, które spełniają powyższe warunki promocji. Jednak należy mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Warto jest mieć na uwadze, że każdego tygodnia każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu możliwe jest jedynie obstawienie meczy poprzez internet. Bowiem punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.

Bonus za darmo od STS:

Zakłady bukmacherskie STS online przyznają darmowy bonus i to bez wpłaty własnej na sam początek. Wystarczy wyłącznie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 złotych na obstawienie meczy.

Na kolejną premię może liczyć ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem wówczas na konto gracza trafi bonus równowartości wpłaty, aż do 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułeFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN
Następny artykułBonus za obstawienie E-sportu od bukmachera BetClic. 40 PLN dla każdego.
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.