Legalny bukmacher PZBuk zwiększa pierwszą wpłatę swoim graczom przyznając bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera PZBuk.

Podstawowy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces zakładania konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje dane osobowe jak imię czy nazwisko.

PZBuk kod promocyjny za darmo

Kolejny krok jest to dokonanie aktywacji bonusu powitalnego, który to należy zrobić w formularzu rejestracyjnym. Trzeba to zrobić poprzez:

  • wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  • zaznaczenie opcji otrzymania bonusu powitalnego
STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu tych warunków gracz może dokonać już pierwszego depozytu, który jest to objęty promocji.

Legalny bukmacher PZBuk przyznaje bonus równowartości depozytu, np. gracz wpłacił na swoje konto u 250 PLN drugą taką wartość, ale jedynie w formie środków bonusowych otrzyma w gratisie.

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher PZBuk dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Każda osoba w ramach promocji powitalnej może otrzymać maksymalnie nawet 500 PLN.

Bukmacher PZbuk oferuje swoim graczom inne promocje, w których to zwiększa wygrane o 14%, jak np. „Kombodoładowanie”, czy też „komborakieta”.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja piłkarska u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykuł3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.