W najbliższy weekend czekają nas arcyciekawe spotkania w Bundeslidze oraz Premier League, tj. Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom z łączną pulą 10 000 PLN.

STS aktualne bonusy dla graczy

STS aktualne bonusy dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom do 9 listopada do godz. 18:00. Gracz, który chce skorzystać z tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Akcja polega na zagraniu kuponu AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia, tj. Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City.

Typy na powyższe mecze muszą pochodzić z oferty przedmeczowej i muszą to być zakłady proste, tj.”1 x 2″, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

betclic kod promocyjny

Kupon musi zostać zagrany za równą stawkę 21 PLN. Jednak warto jest wiedzieć, że w tej akcji nie kwalifikują się kupony zagrane za środki promocyjny.

Pula nagród w ramach tej akcji wynosi 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany.

STS najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 1220 PLN

Bukmacher STS oferuje dla swoich nowych graczy najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać freebet o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej oraz bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Gracz, który chce liczyć na darmowe środki musi koniecznie wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan
Następny artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.