Bukmacher Fortuna w związku z zmaganiami w Lidze Mistrzów oferuje graczom promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane graczom o 14%. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na większe wygrane.

Kupony bez podatku 2020

Kupony bez podatku 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał on minimum jednego depozytu. Należy jednak mieć na uwadze, że promocja dostępna jest graczom w dniach 25 – 26 lutego w godzinach 17:00 do 18:00.

Użytkownik swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunki promocji są proste wystarczy, że gracz doda do swojego zakładu bonus kursowy „Happy Hours”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

BetFan kod promocyjny 2020 za darmo

Pamiętać trzeba, że minimalny kurs zdarzenia na zakładzie to 1.30. Natomiast minimalna stawka zakładu to 20 złotych, lecz promocją nie jest objęty żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Niewątpliwie dobrą informacją jest to, że każdy gracz może zagrać dowolną ilość zakładów w ramach tej promocji.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony, jako wygrany to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Legalny bukmacher w Polsce Fortuna online oferuje każdemu nowemu graczowi 20 złotych już na sam start i do bez dokonywania depozytu. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta, aby otrzymać darmowe środki.

W dodatku to nie wszystko. Na kolejną premię może liczyć ten gracz, który dokona pierwszego depozytu. Wówczas może otrzymać on nawet 1000 złotych. Dodatkowo to nie wszystko! Wówczas pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Ligę Mistrzów. Bonusy dla graczy za darmo. Pula nagród 10 000 złotych!
Następny artykuł25 PLN co tydzień na STS Betgames. Dla każdego gracza.
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.