Po ponad dwumiesięcznej przerwie wracamy z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Pierwsze mecze czekają nas już we wtorek 18 lutego. Z okazji tych wydarzeń bukmacher STS przygotował promocję, w której to oprócz wygranej przyznaje darmowe środki. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród to 10 000 złotych.

Darmowy bonus dla każdego na Ligę Mistrzów

Darmowy bonus dla każdego na Ligę Mistrzów

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Użytkownicy do tej akcji nie muszą się zgłaszać, ale należy mieć na uwadze, że dostępna jest ona w dniach od 17 lutego od godz. 01:00 do środy 19 lutego do godz. 21:00.

Warunki tej oferty są bardzo proste i czytelne. Bowiem w tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się dowolne dwa zdarzenia z oferty przedmeczowej z rozgrywek Ligi Mistrzów. Podczas dwóch najbliższych dni zostaną rozegrane akie mecze, jak:

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk
BetFan kod promocyjny 2020 za darmo

Typer musi mieć na uwadze, że w ramach tej akcji może oddać wyłącznie typy podstawowe, tj. „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Każdy użytkownik w ramach tj. oferty może zagrać do pięciu kuponów. Stawka każdego z nich musi wynosić dokładną kwotę, czyli 21 złotych. Natomiast z oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracze, którzy zagrali kupon i został on rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, czyli 10 000 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS:

Bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych oferuje graczom legalny bukmacher STS za dokonanie rejestracji i wpisania hasła promocyjnego „BETONLINE”.

Kolejna premia trafi na konto gracz pod warunkiem, że typer dokona pierwszego depozytu. Bukmacher STS przyzna bonus równowartości wpłaty do 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na tenis od bukmachera LvBet. Większa wygrana o 14%.
Następny artykułPromocja na Ligę Mistrzów od Fortuny. Większe wygrane o 14%.
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.