Bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom promocję „Piłkarski Jackpot”, w której to można liczyć na dodatkową kasę za typowanie meczy z PKO Ekstraklasy. Pula nagród w tej akcji jest dosyć bogata, bo wynosi 20 000 PLN.

Bonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

Bonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych konfrontacji podczas ostatniej kolejki PKO Ekstraklasy nie brakowało. A przede wszystkim bramek, gdzie w większości starć ich padało sporo. I niewątpliwie teraz liczymy na powtórka tych wydarzeń.

A przy okazji bukmacher Betclic online nagradza swoich aktywnych graczy w promocji „Piłkarski Jackpot”, która jest aktywna do 29 października do godz. 18:00. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej akcji należy do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

20 000 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Warunek podstawowy wspomnianej promocji jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego za minimum 10 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie mecze z 13. kolejki PKO Ekstraklasy:

  • Cracovia – Radomiak
  • Stal – Lech
  • Termalica – Śląsk
  • Warta – Lechia
  • Górnik Zabrze – Zagłębie
  • Jagiellonia – Piast
  • Wisła Płock – Wisła Kraków
  • Górnik Łęczna – Raków
  • Legia – Pogoń
STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Istotne jest to, aby na każde z tych pojedynków oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które w dodatku będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawni wytypują mecze trzynaste kolejki PKO Ekstraklasy to poza wygraną gotówką otrzymają dodatkową kasę. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pule nagród 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic PL online oferują wszystkim graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzi pierwszy ubezpieczony kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100 PLN za obstawienie meczy w Betclic
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 10 000 PLN
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.