W związku z zawodami Pucharu Świata w skokach narciarskich, które będą miały miejsce w Zakopanem bukmacher Fortuna przygotował promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Przyznając bonus o wartości 20 złotych.

Puchar Świata w Zakopanem. Bonus dla każdego

Puchar Świata w Zakopanem. Bonus dla każdego

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który dokonał rejestracji konta u bukmachera Fortuna, a także wpłacił gotówkę na swoje konto.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 24 do 26 stycznia 2020 roku. Swojego udziału typerzy nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Promocja „Bezpiecznik na skoki” polega na zagraniu dowolnego kuponu AKO lub MAXIKOMBI, na których będą znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE bukmachera Fortuna. Dodatkowo na zakładzie musi obowiązkowo być minimum jeden typ związany z skokami narciarskimi.

Przed nami dwa dni związane ze skokami narciarskimi, w których to emocji na pewno nie zabraknie, ponieważ zawodnicy będą rywalizować w konkursach indywidualnych oraz drużynowych w Zakopanem.

BetFan kod promocyjny 2020 za darmo

Stawka zakładu musi wynieść nie mniej niż 20 złotych. Z tej promocji wykluczone są automatycznie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Zagrany przez gracza zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalnie może ona wynieść nawet 20 złotych.

Fortuna kod promocyjny za darmo

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferują nowym graczom pakiet powitalny. W skład niego wchodzą: freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych, premia do 1000 złotych za depozyt oraz zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, kiedy gracz dokona rejestracji online konta i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic
Następny artykułDarmowy bonus na tenis od bukmachera LvBet. Większa wygrana o 14%.
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.