Bukmacher STS wprowadza najnowszy swój pakiet powitalny dla nowych graczy. Już na start gracze mogą liczyć na ciekawe bonusy jak freebet 29 PLN bez depozytu, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 200 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS

Oferta powitalna jest skierowana jd tych graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera STS.

Chcąc skorzystać z tej oferty wystarczy do 14 października do godz. 23:59 dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.sts.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam poddać swoje podstawowe dane imię czy nazwisko.

. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam poddać swoje podstawowe dane imię czy nazwisko.

Jednak chcąc aktywować pakiet powitalny należy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że użytkownik będzie mógł liczyć od razu na takie bonusy jak: freebet 29 PLN bez depozytu, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 200 PLN.

Darmowy freebet bez wpłaty od STS

Freebet o wartości 29 PLN trafi na konto gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty. Środki znajdą sie na koncie gracza do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus do 1200 PLN za wpłatę od STS

Po dokonaniu pierwsze wpłaty można liczyć na kolejne darmowe środki od bukmachera STS. Wielkość bonusu zależy od wpłaty, ponieważ wspomniany operator przyzna bonus równowartości depozytu. Gracz maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN

Poza tym pierwszy zakład u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to w zamian bukmacher STS dokona zwrotu stawki. Na konto gracza maksymalnie może trafić 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, ze wszystkie typy na kuponie objętym Cashbackiem muszą zostać rozliczone do 14 października do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na kupony siatkówki. Betclic oddaje do 500 zł!
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera LvBet z aplikacji mobilnej
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.