Popularny polski bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy bonus powitalny, gdzie to można liczyć na Cashback czy też bonus bez depozytu. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

STS darmowe bonusy dla nowych graczy

STS darmowe bonusy dla nowych graczy

Z udziału pakietu powitalnego może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u tego operatora.

Promocja dostępna jest graczom do czwartku 22 sierpnia do godz. 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera STS.pl. Nie zajmie to zbyt Ci wiele minut, a poza tym ten proces nie jest on skomplikowany. To sprawia, ze każda osoba może to zrobić i co istotne nie dużo czasu.

Bardzo ważne w tym akcji jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Dzięki niemu bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalny.

Freebet 29 PLN bez wpłaty własnej

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać wspomniany kod promocyjny, aby cieszyć się z darmowych środków na grę i to bez dokonania wpłaty.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus do 1200 PLN za wpłatę od bukmachera STS

Pierwsza wpłatę u bukmachera STS jest objęta promocją. Dokładnie mówić operator przyznaje bonus równowartości depozytu. Gracz dokonał depozytu o wartości, np. 1000 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza tylko, że w formie środków bonusowych.

Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN od STS

Dodatkowo pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że został on rozliczony jako przegrany to bukmacher w zamian zwrot stawki do 200 PLN.

Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułZwrot 100% stawki u bukmachera BetClic do 500 PLN
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.