Legalny bukmacher Betclic Polska w swojej ofercie posiada specjalną akcja promocyjna „Multi+”. W ramach tej oferty wspomniany operator zwiększa wygrane graczom. Najwyższa premia to, aż 50%.

Darmowe bonusy dla graczy

Darmowe bonusy dla graczy

Mimo, że oferty bukmacher nie są zbyt bogate to jednak gracze regularnie obstawiają mecze. Niezywkle popularna dyscyplina w ostatnich tygodniach to Esport. Wynika to tego, że mecze w tej kategorii rozgrywane są bez żadnych ograniczeń i zgodnie z terminarzem.

Gracze, którzy posiadają konto u bukmachera Betclic mogą liczyć w dodatku na większe wygrane. Maksymalna kwota bonusu to, aż 50%. Wystarczy, że gracz zagra dowolny zakład AKO, na którym to będzie co najmniej pięć zdarzeń, aby liczyć na większa wygraną.

Extra premia dla graczy.

Warunki oferty promocyjnej „Multi+” są niezwykle proste. A mianowicie wystarczy zagrać kupon AKO, na którym to będzie minimum pięć zdarzeń.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia będą znajdować się na zakładzie, ponieważ na kuponie mogą być typy z dowolnej dyscypliny jaka w swojej ofercie posiada bukmacher Betclic.

BetFan kod promocyjny 2020

Warto jest pamiętać, że zdarzenia można łączyć zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Bonus, jaki zostanie przyznany graczowi wynika wyłącznie z ilości zdarzeń, znajdujących się na zakładzie. Maksymalnie może gracz otrzymać nawet 50%:

Nadmienić trzeba również fakt, że każdy gracz może w ramach tej oferty ma prawo zagrać nieograniczoną ilość kuponów.

Kod bonusowy w Betclic Polska:

Wszyscy nowi gracze bukmachera Betclic online mogą skorzystać na start z pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Chcąc skorzystać z tego bonusu koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że wspomniany operator posiada w swojej ofercie Betclic TV. Gracze mogą tam oglądać wydarzenia sportowe online na żywo i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy co tydzień dla wszystkich w STS. Pula nagród 25 000 PLN.
Następny artykułExtra bonus dla graczy za obstawienie piłki nożnej. Bonus z pulą nagród 25 000 PLN w Betclic
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.