W związku z najbliższą galą KSW 73 bukmacher eFortuna PL oferuje graczom specjalną akcję promocyjną „Ekspert +”, gdzie to każdy z typerów ma prawo liczyć na dodatkowe środki, a jest na pewno o co walczyć, bo pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Promocja Ekspert + na KSW 73 w Fortunie

Promocja Ekspert + na KSW 73 w Fortunie

Warto jest mieć na uwadze, że podczas gali KSW 73 dojdzie do kilku ciekawych rywalizacji, jak m.in. Wrzosek vs Sarara, Rutkowski vs Vieira, Paczuski vs Radcliffe, Piwowarczyk vs Gnidko.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Ekspert +” jest ona aktywna wyłącznie do 20 sierpnia do godziny 19:00 u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl

Bonusy dla typerów KSW 73

Warunki promocji „Ekspert +” jest to zagranie kuponu AKO za co najmniej 5 PLN, na którym to koniecznie muszą znajdować się dziewięć walk pochodzących z gali KSW 73:

  • Melchert – McNally
  • Likus – Hintzen
  • Borkowski – Humburger
  • Owczarz – Baczyńska
  • Surdu – Bielski
  • Piwowarczyk – Gnidko
  • Paczuski – Radcliffe
  • Rutkowski – Vieira
  • Wrzosek – Sarara
STS bonus 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher eFortuna wymaga od graczy, aby na każde z powyższych walk oddali typy z oferty przedmeczowej, ale każde z nich musi być koniecznie w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie.

Użytkownicy, którzy wytypowali powyższe walki prawidłowo i kupon okazał się wygrany to typerzy oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkową kasę. Bowiem bukmacher eFortuna podzieli pulę nagród 20 000 PLN pomiędzy graczami.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną akcję promocyjną na sam start, w której to na konto każdego gracza może trafić nawet 2720 PLN!

Za samo założenie konta KAŻDY użytkownik otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty! Nie można również zapominać, iż pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli ubezpieczeniem. W momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki do 600 PLN.

Natomiast użytkownik, który dokona drugiego depozytu będzie mógł liczyć na dodatkowe środki. A mówiąc dokładnie bukmacher eFortuna przyzna premię 100% za II depozyt do 2100 PLN.

Jednak wyżej wspomniane bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS daje 100 zł za wpłatę
Następny artykułBukmacher Fortuna zwiększa wygrane o 14% za typowanie siatkówki
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.