Specjalną ofert promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher Betclic online. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO z KSW 60, aby poza wygraną otrzymać dodatkowe środki, gdzie to można wygrać nawet 20 000 PLN.

Najlepszy typer KSW 60. Bonsuy dla najlepszych od Betclic

Najlepszy typer KSW 60. Bonsuy dla najlepszych od Betclic

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych konfrontacji podczas KSW 60 nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych na pewno rywalizacji, jak m.in. Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Użytkownik, który chce wziąć udział w walce o 20 000 PLN koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta aktywna jest każdemu graczowi do 24 kwietnia do godziny 20:00.

20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Warunki oferty promocyjnej „MMA Jackpot” są bardzo proste. Wystarczy zawrzeć zakład za co najmniej 10 PLN, na którym będą znajdować się same walki z KSW 60:

  • Wikłacz vs Surdyn
  • Koziorzębski vs Surdu
  • Rola vs Wójcik
  • Klaczek vs Barborik
  • Ilić vs Dudek
  • Sobiech vs Kaczmarczyk
  • Ugonoh vs Samociuk
  • Ziółkowski vs Kazieczko
  • de Fries vs Narkun
STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Należy mieć na uwadze, aby na każde z tych walk gracz musi oddać typy w formacie „1 lub 2”, które dodatkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Do tego minimalna stawka kuponu promocyjnego to 10 PLN.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali swoje mecze to poza wygraną gotówką otrzymają kolejne ekstra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus 550 PLN na start w Betclic:

Wszyscy nowi gracze Betclic Polska, którzy wpiszą kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji zakładu bez ryzyka.

To sprawi, że jeśli jeden z zakładów okaże się przegrany to typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 55 000 PLN za obstawianie meczy w Betclic
Następny artykułZakłady na Polska – Szwecja z bonusem 50 PLN w eFortunie
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.