Legalny polski bukmacher Betclic zwiększa pierwszy zakład bez ryzyka dla nowych graczy Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby liczyć na Cashback do 510 PLN.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są niezywkle proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Trzeba tego dokonać na stronie bukmachera www.betclic.pl. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skompilowany, a poza tym nie zajmie zbyt wiele minut.

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher Betclic dokona aktywacji Cashbacka.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłąty i zagranie kuponu.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Betclic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu dokonanego po rejestracji!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne Betgames. 20 PLN jako zwrot od bukmachera STS!
Następny artykułCashback na kupony siatkówki. Betclic oddaje do 500 zł!
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.