Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z piłki nożnej. Na konto każdego z typera może trafić nawet 75 PLN. I to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Bukmacher eWinner rozdaje bonusy graczom za obstawienie meczy

Bukmacher eWinner rozdaje bonusy graczom za obstawienie meczy

Warto jest zaznaczyć, że przed nami bardzo ciekawy weekend, ponieważ po przerwie wracają rozgrywki ligowe i to w najmocniejszych ligach, jak Premier League, Bundesliga, czy też Serie A. Dodatkowo po przerwie zimowej na boiskach zobaczmy piłkarzy PKO Ekstraklasy.

Z tej okazja każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Fubol totalny. Freebety na graczy”, w której to można wygrać extra gotówkę.

Jednak trzeba mieć na uwadze, ze do tej oferty trzeba się zapisać na stronie www.eWinner.pl i jest ona aktywna wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Freebety za typerów co weekend:

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest typowanie meczy z piłki nożnej. Bukmacher eWinner PL dopuszcza zakłady AKO o kursie łączonym nie mniejszym niż 2.50 i stawkę wynoszącej równą kwotę 49 PLN.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma premię o wartości 25 PLN. Co weekend na konto graczy może trafić 75 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują graczom specjalną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na:

  • Cashback za pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Należy jednak mieć na uwadze, że powyższy pakiet powitalny trzeba koniecznie aktywować. A dokonać tego można jedynie poprzez prosty sposób, a mianowicie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W eWinner rejestracja online jest szybka i można ją przeprowadzić nawet w telefonie.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na mistrzostwa Europy w piłce ręcznej od STS
Następny artykułEuropejskie Puchary: Bonusy dla typerów od Fortuny
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.