Bukmacher STS oferuje graczom darmowy voucher o wartości 25 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy zainstalować aplikację mobilną wspomnianego operatora, aby cieszyć się z darmowych środków.

Darmowe bonusy na KSW 52

Darmowe bonusy na KSW 52

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej typer nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

Gracz, który chce otrzymać darmowy voucher musi w pierwszej kolejności pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera www.sts.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces zajmie typerowi dosłownie kilka chwil.

betclic kod promocyjny

Następnie użytkownik musi zalogować się na swojego konto w aplikacji mobilnej i wyrazić chęć odebrania bonusu. Trzeba tego dokonać w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Po spełnieniu powyższych warunków na konto gracza trafi darmowy voucher o wartości 25 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Taki bonus STS można odebrać tylko do końca dnia gali KSW 52

Bonus za rejestrację u bukmachera STS

Popularny w Polsce legalny bukmacher STS oferuje w pakiecie powitalnym swoim graczom darmowy freebet bez depozytu o wartości 29 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty typer może liczyć na bonus równowartości pierwszego depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji bonusu powitalnego gracz musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kupon za aktywność od bukmachera STS
Następny artykułWiększe wygrane o 50% u legalnego bukmachera Fortuna
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.