Legalny bukmacher STS oferuje aktywnym graczom promocję „4+1”, w której to można otrzymać darmowy zakład i tak co tydzień. Wystarczy zagrać cztery dowolne zakłady i to bez znaczenia jak zostaną one rozliczone otrzymać darmowego freebeta.

Darmowe bonusy dla aktywnych graczy

Darmowe bonusy dla aktywnych graczy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do odwołania. Natomiast należy pamiętać, że składa się okresów rozliczeniowych, które trwają od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Każdy gracz na przestrzenni jednego etapu musi zagrać minimum cztery kupony, które również muszą one zostać rozliczone w tym samym okresie. Bukmacher STS dopuszcza zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

Na kuponie mogą być typy przedmeczowe jak i LIVE. Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bogata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

betclic kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że każdy zakład promocyjny musi zostać zagrany za dokładną kwotę 11 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy freebet o wartości 11 PLN i to tak co tydzień! Freebet znajdzie się na koncie typera maksymalnie do pięciu dni od zakończenia okresu rozliczeniowego.

Aktualny kod promocyjny bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje na start swoim graczom następujące promocje: freebet bez wpłaty własnej o wartość 29 PLN oraz bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego gracz obowiązkowo musi wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic: bonus 40 PLN od bukmachera
Następny artykułDarmowy voucher na KSW 52 od bukmachera STS
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.