Legalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom o 14%. Wystarczy zagrać dowolny zakład SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się same zdarzenia z turnieju tenisowego w ATP Montpellier, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Kupony bez podatku 2020

Kupony bez podatku 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 3 lutego do 9 lutego 2020 roku. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać.

Typer musi mieć na uwadze, w akcji biorą udział kupony zawarte wyłącznie poprzez aplikację mobilną bukmachera LvBet. Gracz, który jej nie posiada może ja pobrać ze strony www.LvBet.pl.

Bukmacher LvBet kwalifikuje kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których znajdują się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Należy jednak mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z turnieju Panów w ATP Montpellier.

BetFan kod promocyjny 2020 za darmo

Stawka każdego zakładu jest dowolna. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z akcji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany.

W ramach tej promocji każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod promocyjny u bukmachera LvBet za darmo:

Każdy nowy gracz może liczyć na darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Wystarczy dokonać rejestracji i wysłać emaila na wskazany adres przez bukmachera, aby otrzymać 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kolejne premie otrzyma gracz za dokonanie dwóch pierwszych depozytów, za które Polski bukmacher LvBet przyznaje bonus w wysokości 100% i 50% wpłaty.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład na skoki narciarskie od bukmachera Fortuna. Zwrot 20 złotych.
Następny artykułPromocja na Ligę Mistrzów. Bonusy dla graczy za darmo. Pula nagród 10 000 złotych!
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.