Na najbliższy weekend legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalny bonus za obstawienie meczy. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 40 PLN. Oczywiście oprócz wygranej gotówki.

40 PLN bonusu od Betclic!

40 PLN bonusu od Betclic!

Zdecydowanie przez nami niezwykle ciekawy weekend, ponieważ dojdzie do kilku niewątpliwie bardzo ciekawych potyczek, jak m.in. Lech Poznań vs Wisła Kraków, Tottenham vs Chelsea, PSG vs Lyon, czy też Valencia vs Real Madryt.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował specjalną promocję „Misja Kupon”, a jest ona dostępna wyłącznie do 19 września do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy za aktywność od Betclic

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, który to musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, a mogą one być z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”
  • minimum trzy typy na kuponie
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • stawka kuponu musi wynosić co najmniej 20 PLN
STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, którego kupon okazał się wygrany to oprócz wygranej gotówki otrzyma on premię w wysokości 40 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu nowi użytkownikowi na sam start ubezpieczony kupon do 550 PLN. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj Premier League i wygrywaj dodatkowe bonusy. 45 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic
Następny artykułBonus do 100 PLN za obstawienie meczy w Betclic
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.