Legalny bukmacher w Polsce – STS online oferuje swoim wszystkim graczom specjalny bonus za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na extra gotówkę. Bowiem co tydzień w promocji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” pula nagród wynosi 25 000 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy za darmo

Bonusy za obstawienie meczy za darmo

Pomimo, że Korona Wirus mocno daje się nam we znaki. Bukmacher STS nagradza aktywnych swoich graczy. Wystarczy obstawiać mecze, aby oprócz wygranej otrzymać extra gotówkę. Bowiem co tydzień wspomniany operasotr rozdaje darmową gotówkę wszystkich graczom.

Promocja „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” trwa do odwołania ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępy jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl i wrażenie chęci wzięcia udział poprzez kliknięcie w przycisk „Weź udział”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielokrotne, na których musi znajdować się równa ilość czterech typów. Wszystkie z nich muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracz sam wybiera, z jakiej dyscypliny będą to zdarzenia, ale trzeba mieć na uwadze, że kurs każdego z typów nie może wynosić mniej niż 1.50. Minimalna stawka każdego zakładu to 15 PLN. Udziału w tej promocji nie bierze natomiast żaden zakład, który został zawarty za środki bonusowe.

BetFan kod promocyjny 2020

Gracze,których kupon okazał się wygrany to oprócz wygranej mogą liczyć na extra bonus. Bowiem pula promocji, czyli 25 000 PLN zostanie podziela co tydzień proporcjonalne przez liczbę wszystkich zakładów, które spełniły powyższe warunki.

Środki znajda się maksymalnie do 3 dni po zakończeniu danego etapu i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej.

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny w ramach, którego gracze mogą otrzymać już na sam początek następujące środki:

  • darmowy bonus za rejestrację o wartości 29 PLN
  • premię równowartości pierwszej wpłaty, aż do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego, jaki oferuje bukmacher STS należy mieć na uwadze, że obowiązkowo gracz musi wpisać hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Przypomnieć jest warto, że gracz obecnie mecze obstawiać może wyłącznie online przez internet. Z tego względu, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie E-sportu od bukmachera BetClic. 40 PLN dla każdego.
Następny artykuł„Multi+” w Betclic. Extra bonus dla graczy do 50%
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.