Czas na kolejne serie spotkań w ramach piłkarskiej Ligi Narodów. Już w najbliższą środę Polacy na wyjeździe zmierzą się z Belgią. A każdy typer tych rozgrywek może liczyć na extra kasę od bukmachera STS za typowanie tego starcia.

Darmowe bonus do 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS

Darmowe bonus do 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS

Belgowie do rywalizacji z Polakami przystąpią na pewno podrażnieni ostatnim swoim występem, bo w pierwszej kolejce przegrali 4-1 z Holandią. Biało – Czerwoni, jak dobrze wiemy natomiast okazali się lepsi od Walijczyków wyrywając 2-1.

Natomiast każdy z graczy może skorzystać z specjalnej akcji promocyjnej „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska”, która jest dostępna użytkownikom w dniach od 6 do 8 czerwca do godziny 23:59.

Jednak gracz, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

Bezpiecznie 100 PLN na Ligę Narodów 2022

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska” kwalifikuje wyłącznie kupon SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie dotyczące spotkania Belgia – Polska
  • zdarzenie może pochodzić z oferty przedmeczowej lub „na żywo”
Nowy kod promocyjny w ewinner

Kupon okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. A przypadku, gdy faworyci zawiedli gracz otrzyma zwrot o wartości 50% stawki do 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny na sam start, w którym to typerzy mogą liczyć na: premie za trzy pierwsze depozyty. Łącznie może na konto gracza trafić nawet 1500 PLN. Rejestracja w STS trwa ledwie minutkę i jest bezproblemowa.

Dodatkowo pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych są objęte ubezpieczeniem, czyli w przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki.

Powyższy pakiet powitalny będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za depozyt w eWinner. Do 500 PLN dla każdego gracza
Następny artykułBukmacher STS daje 100 zł za wpłatę
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.