Pula nagród w akcji „Piłkarski Jackpot” ciągle rośnie. Wynosi ona już 55 000 PLN. I o taką wartość zawodnicy będą walczyć podczas najbliższego weekendu. Wystarczy wytypować osiem pojedynków w ramach trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy, aby oprócz gotówki otrzymać dodatkowe środki.

Już w najbliża osszą sobotę, tj. 27 czerwca zostanie rozegrana ostatnia kolejka sezonu 2019/20 w niemieckiej Bundeslidze. Przed nami kilka dosyć ciekawie zapowiadających się pojedynków, jak chociażby VfL Wolfsburg vs Bayern, Borussia Dortmund vs Hoffenheim czy też Gladbach vs Hertha.

Promocja „Piłkarski Jackpot” aktywna jest wszystkim graczom do 27 czerwca do godz. 15:30. Jeśli chcesz z niej skorzystać to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Najpierw gracz musi wejść na stronę www.Betclic.pl, a następnie kliknąć należy w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Piłkarski Jackpot”.

Typer Bundesligi. Darmowa gotówka dla graczy.

Gracz, który dołączył już do tej oferty może już obstawiać mecze. W ramach oferty „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO. Na kuponie wielozdarzeniowym musi znajdować się dokładna ilość ośmiu zdarzeń z ostatniej kolejki sezonu 2019/20 niemieckiej Bundesligi.

W najbliższą sobotę o punkty powalczą ze sobą drużyny:

  • Augsburg vs RB Lipsk
  • Werder vs FC Koeln
  • Borussia Dortmund vs Hoffenheim
  • Eintracht vs Paderborn
  • Bayer vs Mainz
  • Gladbach vs Hertha
  • Union vs Fortuna
  • VfL Wolfsburg vs Bayern
STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Zakłady bukmacherskie Betclic wymaga, aby gracz na każde wymienione spotkanie oddał typ w formacie 1 lub x lub 2 [czyli wygrana gospodarzy lub remis lub wygrana gości]. Pamiętać trzeba, że wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Nadmienić warto jest fakt, że wszyscy użytkownicy mogą zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych. Stawka każdego z nich natomiast nie może być mniejsza niż 10 PLN. Te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Typerom, którym uda się poprawnie wytypować mecze to oczywiście oprócz wygranej gotówki podzielą się pulą nagród, która w akcji „Piłkarski Jackpot” wynosi, aż 55 000 PLN.

Bonus powitalny do 550 PLN w Betclic. Cashback na start.


Każdy nowy użytkownik może zacząć obstawienie meczy w Betclic online bez najmniejszego ryzyka. Bowiem wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Dzięki temu gracz w przypadku przegranej nie odczuję straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej kwoty za jaką został zawarty zakład. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto gracza to 550 PLN.

Użytkownicy, którzy posiadają konto u bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać również z oferty „Multi+”, w której gracze mogą liczyć na większą wygrana. Maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany graczowi to 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper PKO Ekstraklasy. Bonusy dla najlepszy graczy
Następny artykułBonus dla graczy na KSW od STS. 50 PLN dla graczy
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.