Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszą promocję „Siatkarski Cashback”. W tej promocji bukmacher przyzna bonus za kupony z siatkówki nawet do 500 PLN.

Siatkówka i bonus od Betclic

Siatkówka i bonus od Betclic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 4 do 15 października. Typer, który chce wziąć udział w akcji „siatkarski cashback” musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50. Warto jest wiedzieć, że na kuponie promocyjnym muszą znajdować się JEDYNIE zdarzenia z siatkówki (z wyłączaniem plażówki).

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ rozgrywany jest obecnie chociażby Puchar Świata, czy też wracamy z rozgrywkami ligowymi.

Stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Na koniec akcji bukmacher BetClic dokona zsuwania stawek za jakie gracz zagrał kupony spełniające powyższe warunki, a następnie przyzna bonus 10% stawek zagranych kuponów, np. typer zagrał kupony na łączną kwotę 2000 PLN do typera trafią środki bonusowe o wartości 200 PLN.

Gracz maksymalnie może otrzymać 500 PLN. Bonusy trafią na konto gracza w dniu 16 października.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby wspomniany operator dokonał aktywacji bonusu.

Jeśli pierwszy zakład okażę się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie na konto gracza może trafić bonus do 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS.
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.