Już w najbliższy piątek, tj. 15 lipca rozpocznie się nowy sezon 2022/23 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. A z tej samej okazji bukmacher STS każdemu graczowi przyznaje darmowe środki każdemu typerowi za dokonanie wpłaty.

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera STS

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera STS

Owszem można powiedzieć, że może hitowych starć w ramach pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy nie będzie. Lecz kilka stać zapowiada się dosyć ciekawie, jak m.in. Raków Częstochowa – Warta Poznań, Korona Kielce – Legia Warszawa, Wisła Płock – Lechia Gdańsk, czy też Lech Poznań – Stal Mielec.

Dodatkowo każdy z graczy może liczyć na darmowe środki od bukmachera STS w ramach oferty promocyjnej „Bonus do wpłaty do 100 PLN. Otrzymaj ekstra środki”, a ta akcja jest dostępna typerom w dniach od 15 do 17 lipca do godziny 23:59.

Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN za wpłatę

Warunki oferty promocyjnej „Bonus do wpłaty do 100 PLN. Otrzymaj ekstra środki” są niezwykle proste. Wystarczy zalogować się an swoje konto, a następnie dokonać wpłaty, za którą typer otrzyma premię o wartości 50%.

Bonus 34 PLN na start bez wpłaty własnej w Superbet

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna wartość na jaka może liczyć każdy typer to 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS nagradzają wszystkich nowych typerów. Wszyscy użytkownicy za każdy z trzech pierwszych depozytów mogą liczyć na ekstra środki. Łącznie może otrzymać nawet do 1500 PLN.

Dodatkowo pierwsze kupony kolejno z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE. Nadmienić jest warto, iż cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonus do 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS
Następny artykułKSW 73: Bonusy bukmacherskie. 20 000 PLN za obstawienie walk
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.