Specjalny bonus wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eFortuna z okazji siatkarskiego Mundialu. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na większe wygrane nawet o 14%.

Obstawianie siatkówki bez podatku w Fortunie

Obstawianie siatkówki bez podatku w Fortunie

Warto jest dodać, że ciekawych rywalizacji podczas najbliższych dni na pewno nie zabraknie, ponieważ czekają nas takie rywalizacje, jak chociażby Polska – Tajlandia, Włochy – Belgia, Chiny – Kolumbia, Dominikana – Chorwacja.

Natomiast bukmacher www.eFortuna.pl graczom oferuje akcję „MŚ w siatkówce bez podatku” dostępną wyłącznie w dniach od 23 do 30 września wyłącznie w godzinach 08:00 – 12:00.

Większe wygrane za typowanie siatkówki

Bukmacher eFortuna w ramach oferty promocyjnej „MŚ w siatkówce bez podatku” kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których koniecznie muszą znajdować się same zdarzenia z siatkarskiego Mundialu.

Dodatkowo na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

STS bonus 140 PLN bez ryzyka. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher eForutna automatycznie zwiększy wygraną o 14% i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony.

Nowy kod promocyjny 2022:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu użytkownikowi limitowany pakiet powitalny, gdzie to już na sam strt można otrzymać:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • bezpieczny pierwszy kupon do 600 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Chcąc dokonać aktywacji powyższego bonusu należy go aktywować, a można to zrobić wyłącznie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces zajmie zaledwie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnego problemu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKSW 73: Bonusy bukmacherskie. 20 000 PLN za obstawienie walk
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.