W najbliższych dniach czekają nas spotkania w E-sporcie przed nami pojedynki, w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends oraz OVERWATCH. Z tej okazji bukmacher BetClic Polska online przygotował limitowaną ofertę promocyjną, w której typerzy mogą zgarnąć extra bonus do 40 PLN.

Darmowy bonus na E-sport

Darmowy bonus na E-sport

W związku z korona wirusem obstawienie meczy u bukmacherów jest ciężkie, ponieważ oferty są zbyt ubogie,gdyż zawieszona jest praktycznie, każda liga.

Doprowadziło to do tego, że aktualnie typowanie E-sportu stało się niezwykle popularne u bukmacherów. Bukmacher BetClic wychodzi graczom na przeciw i oferuje promocję, „Misja E-sport”. W ramach tej oferty każdy gracz oprócz wygranej może liczyć na extra bonus o wartości 40 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że ta promocja trwa wyłącznie w dniach od 1 kwietnia od godz. 12:00 do 5 kwietnia do godz. 23:59. Gracz, który chce do niej dołączyć obowiązkowo musi się zapisać. Zrobić to trzeba wyłącznie w następujący sposób:

  • zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl
  • kliknięcie w opcję „Dołącz”, która znajduje się w zakładce „Misja E-sport”

Extra bonus dla graczy.

Użytkownik, który zapisze się do tej promocji może obstawiać zakłady. W ramach tej oferty bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie zakłady wielokrotne [AKO], które spełniają następujące warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 3.00
  • wyłącznie zdarzenia z E-sportu, a mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • minimalna stawka kuponu to 20 PLN
BetFan kod promocyjny 2020 za darmo

Gracz, którego co najmniej dwa zakłady spełniają powyższe warunki promocji i do tego zostały rozliczone, jako wygrane to użytkownik oprócz wygranej otrzyma darmowy bonus o wartości 40 PLN. Darmowe środki znajdą się na koncie graczy najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godz. 23:59.

Emocji w Świecie E-sportu nie zabraknie w najbliższych dniach, ponieważ czekają nas pojedynki, chociażby w takich rozgrywkach, jak Counter – Strike, DOTA 2, League of Legends oraz OVERWATCH.

Kod promocyjny w BetClic?

Chcesz skorzystać z tej promocji, a nie posiadasz konta u bukmachera BetClic Polska online? Jest to dobra okazja, aby to zrobić. Tym bardziej, że w dalszym ciągu mecze obstawiać można jedynie online.

W dodatku ten operator oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Kupon, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie może to wynieść nawet 550 PLN.

Wyżej wymieniony bonus będzie aktywy w momencie, kiedy to gracz wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSporty wirtualne. Darmowy bonus dla każdego od STS 25 złotych co tydzień.
Następny artykułDarmowe bonusy co tydzień dla wszystkich w STS. Pula nagród 25 000 PLN.
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.