Legalny bukmacher eWinner PL oferuje każdemu graczowi bonus za dokonanie drugiego depozytu na swoje konto. Wystarczy umieścić co najmniej 10 PLN, aby cieszyć się z darmowych środków. Łącznie na konto każdego typera może trafić nawet 500 PLN.

Darmowe 500 PLN od bukmachera eWinner. Jak odebrać?

Darmowe 500 PLN od bukmachera eWinner. Jak odebrać?

Śmiało można powiedzieć, że bukmacher eWinner PL jest dosyć ciekawym operatorem, ponieważ oferta wspomnianego operatora jest dosyć bogata. Do tego każdy z graczy może regularnie liczyć na freebety od bukmachera eWinner.

Poza tym każdy z użytkowników może liczyć na dodatkowo premię w ramach akcji promocyjnej „Bonus do 500 PLN za drugi depozyt” dostępnej u bukmachera www.eWinner.pl, aż do odwołania.

500 PLN za bonus od eWinner

Legalny bukmacher eWinner PL w akcji promocyjnej „Bonus do 500 PLN za drugi depozyt” wymaga od każdego gracza dokonania wpłaty na swoje konto w wysokości 10 PLN, a wówczas potrzyma on bonus 50% depozytu do 500 PLN:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty o wartości 400 PLN. Taka sama kwota, ale w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. To sprawia, że będzie posiadał 800 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus powitalny w STS

Lecz warto warto jest zaznaczyć bardzo ważny szczegół, a mianowicie. Środki bonusowe zostaną aktywowane dopiero w momencie, gdy typer zagra kupon lub kupony za równowartości depozytu o kursie łącznym nie mniejszym niż 1.50.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to każdy z użytkowników na sam start może skorzystać z dwóch całkiem ciekawych bonusów o łącznej wartości do 610 PLN.

Pierwszy z nich jest to bezpieczny kupon. W przypadku przegranego zakładu użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki do 110 PLN. Poza tym na darmowe środki można liczyć po dokonaniu pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher eWinner PL przyzna premię jej równowartości do 500 PLN.

Jednak warto jest zaznaczyć, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie za obstawienie meczy z koszykówki. Extra 14% dla graczy
Następny artykułDarmowe bonus do 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.