Bukmacher Totolotek oferuje nowym użytkownikom promocję powitalną, w której to przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1000 w formie premii.

Totolotek: Darmowe bonusy 2019

Totolotek: Darmowe bonusy 2019

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Chcąc skorzystać z tej promocji wystarczy dokonać rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.tolotek.pl. Proces założenia konta zajmie graczowi dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Totolotek

Należy jednak pamiętać, że trzeba dokonać aktywacji pakietu powitalnego. Tą czynność można wykonać jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Gracz musi pamiętać, że później nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Jaki bonus powitalny u bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek przyznaje na start swoim graczom darmowe środki równowartości wpłaty. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od dokonanego depozytu przez użytkownika:

Przykład: Gracz wpłacił 600 PLN. Otrzyma 600 PLN w gratisie od bukmachera Totolotek. Razem typer będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

W ramach tej promocji każdy użytkownik maksymalny może otrzymać bonus w wysokości 1000 PLN.

Darmowy bonus z aplikacji mobilnej

Bukmacher Totolotek oferuje graczom darmowe środki za pobranie aplikacji mobilnej i dokonania pierwszej wpłaty.

Operator przyzna bonus 100% wartości wpłaty, gdzie to maksymalnie można otrzymać 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium
Następny artykułBetClic: bonus 40 PLN od bukmachera
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.