Czas na niezwykle ciekawą imprezę w piłce ręcznej. A mianowicie Mistrzostwa Europy, które niewątpliwie cieszą się sporą popularnością. Natomiast każdy z graczy może liczyć na mniejsze przegrane u bukmachera STS.

Gwarantowane bonusy na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS

Gwarantowane bonusy na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS

Nie da się tego ukryć, że my najbardziej liczymy na występ Biało – Czerwonych, którzy już swoje najbliższe spotkanie rozegrają w piątek, a ich rywalem będą Austriacy.

Natomiast każdy z typerów z okazji wspomnianej imprezy może liczyć na mniejsze przegrane w promocji „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej”. Na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc z niej skorzystać należy do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie w dniach od 13 do 18 stycznia do godz. 23:59.

Cashback na Mistrzostwa Europy 2022:

Bukmacher STS online w promocji „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” dopuszcza zakłady pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Nie ważne, jaki rodzaj kuponu wybierze gracz musi na nim znajdować się minimum jedno zdarzenie w oferty na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej.

Dodatkowo zdarzenie musi pochodzić z oferty przedmeczowej, zaś kurs nie mniejszy niż 1.50.

Superbet: Bonus na start. Darmowe 34 PLN z kodem „BETONLINE”

Za każdy przegrany kupon użytkownik otrzyma zwrot 15% stawki, który spełnia powyższe warunki promocji. Łącznie każdy typer otrzymać może premię o wartości 50 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to użytkownicy mogą otrzymać extra kasę nawet o wartości 1229 PLN. Jednak koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W STS rejestracja dostępna jest opcja konta tymczasowego, a to powoduje, że założenie konta zajmuje tylko kilkanaście sekund.

Już za samą rejestrację konta gracz otrzyma premię o wartości 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Na kolejną kasę użytkownik może liczyć pod warunkiem depozytu. Wówczas otrzyma on ekstra bonus do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 10 000 PLN
Następny artykułGwarantowane 75 PLN co weekend od eWinner za typowanie meczy
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.