Bukmacher Betclic zmniejsza ryzyko straty gotówki wszystkim swoim graczom. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot całej stawki. A na konto typera może trafić nawet 100 PLN.

Pewny Zakład do 100 PLN w Betclic w Betclic

Pewny Zakład do 100 PLN w Betclic

Nadmienić jest trzeba, że przed nami niezwykle emocjonująco wieczorowe z piłką nożną, podczas to których emocji nie powinno zabraknąć. A przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Czechy vs Walia, Rosja vs Słowacja, Polska vs San Marino, czy też finał Ligi Narodów pomiędzy Hiszpanią z Francją.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja jest aktywna graczom do 10 października do godziny 23:59.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie mecz

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO. Dodatkowo musi on spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej
  • kurs kuponu nie mniejszy niż 5.00
  • minimum cztery zdarzenia
STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z zakładów okaże się przegrany to gracz będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje w sowim pakiecie powitalnym pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to każdy z użytkowników otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy od Betclic
Następny artykułPowrót PKO Ekstraklasy. 20 000 PLN dla typerów od Betclic
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.