Po dłuższej przerwie wracamy ze sportami walkami. A mianowicie w najbliższą sobotę 11 lipca odbędzie się gala KSW 53 Reborn. Nie da się ukryć, że na ten moment czekał każdy fan mieszanych sztuk walk. Natomiast bukmacher STS przyznaje swoim typerów pewne bonusy o wartości 50 PLN.

Typuj KSW 53 i odbierz bonus od STS. Do 50 PLN dla typerów

Typuj KSW 53 i odbierz bonus od STS. Do 50 PLN dla typerów

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się bardzo ciekawa najbliższa gala KSW Dojdzie do kilku emocjonujących starć, jak chociażby Gamrot vs Parke, Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev.

Bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i rozdaje darmowe środki za obstawienie meczy w ramach oferty „Ekstra 50 PLN na KSW”. Pamiętać trzeba, że należy zapisać się do tej promocji poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Wejść na stronę www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 50 PLN na KSW”.

Większe wygrane w STS na KSW 53:

W ramach wspomnianej akcji promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których obowiązkowo musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej lub”na żywo” z gali KSW 53. A śmiało trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera STS na tą imprezę jest bardzo bogata.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się zdarzenia z innych dyscyplin, jak chociażby piłka nożna, tenis, czy koszykówka. Należy jednak mieć na uwadze, że wszystkie typy na zakładzie muszą zostać rozliczone do 12. lipca do godz. 03:00. a jego kurs łączny nie może wynosić mniej niż 1.85.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka zakładu promocyjnego nie może wynosić mniej 20 PLN. Promocją nie jest objęty żaden kupon, który zostanie zawarty za środki bonusowe.

Gracz, którego kupon okazał się wygrany to poza wygraną sumą otrzyma extra środki. A mianowicie na jego konto trafi bonus o wartości 50% stawki. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie użytkowników to 50 PLN.

STS kod promocyjny:

Bukmacher STS wszystkim nowym użytkownikom już na sam start przyznaje darmowe środki o wartości 29 PLN. Nie można zapominać, że te środki znajdą się na koncie gracza bez dokonania nawet depozytu. Gracz, który natomiast umieści swoją pierwszą wpłatę na koncie otrzyma jej równowartość tylko w formie środków promocyjnych. Maksymalna kwota to, aż 1200 PLN.

Na uwadze trzeba mieć fakt, że należy dokonać aktywacji pakietu powitalnego poprzez wpisanie hasła promocyjny –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać chociażby z usługi Betgames. Dostępne są tam chociażby, takie gry jak poker online. I co istotne w tą grę można grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka na Bundesligę dla graczy od Betclic. Pula nagród 55 000 PLN
Następny artykułBonus dla graczy na Esport. Pewna gotówka dla graczy od bukmachera STS
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.