Limitowaną ofertę na Esport oferuje bukmacher STS. Typerzy obstawiając zmagania właśnie z wspominanej dyscypliny mogą otrzymać dodatkowe środki poza wygraną gotówką i to każdego dnia.

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej

Dużo popularnością wśród typerów obecnie cieszy się Esport. Przyczyna tego jest prosta. W czasie przerwy spowodowanej Korowa Wirusem praktycznie każda dyscyplina była zawieszona. Zupełnie inaczej to wszystko wyglądało w Esporcie. Mecze w tej dyscyplinie cały czas się odbywały i tym samym sporo graczy zaczęło się interesować się, takimi grami, jak Counter Strike, League of Legends, Overwatch, czy też StarCraft 2.

Bukmacher STS oferuje natomiast najnowszą promocję wszystkim użytkownikom „Ekstra 60 PLN na Esport”. Wystarczy obstawiać zakłady AKO do 23 lipca do godz. 23:59, aby poza wygraną gotówką otrzymać kolejne darmowe środki.

Jednak trzeba pamiętać, że obowiązkowo do tej oferty się zapisać. Poprzez wejście na stronę www.STS.pl i kliknięcie następnie w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 60 PLN na Esport”.

Bonus dla graczy za obstawienie Esportu:

Kupon kwalifikujący się w wyżej wspomnianej ofercie musi być zakładem AKO, którego kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.50. Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mają prawo znajdować się zdarzenia z różnych dyscyplin. Jednak wymóg konieczny jest taki, że na każdym zakładzie promocyjnym musi być co najmniej jeden typ z Esportu.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Jeśli Twój kupon okaże się wygrany to super, ponieważ wygrasz większą gotówkę. Polski bukmacher STS doda, jako środki bonusowe premię o wartości 15% wygranej kwoty. Każdego dnia w czasie trwania akcji na konto wszystkich użytkowników może trafić do 20 PLN.

Bonus powitalny w STS 2020:

Maksymalny bonus powitalny u bukmachera STS wynosi, aż 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji pakietu startowego gracz musi obowiązkowo wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas zakładania konta.

Dzięki temu nowy gracz otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Typer, który zdecyduje się na pierwszą wpłatę, otrzyma bonus jej równowartości, aż do 1200 PLN.

Użytkownicy, którzy obstawiają u bukmachera STS regularnie mecze mogą co tydzień liczyć na darmowe środki. Bowiem wspomniany operator „rozdziela” pomiędzy swoimi użytkowaniami 35 000 PLN co powiedziałem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy na KSW od STS. 50 PLN dla graczy
Następny artykuł15 000 PLN ekstra za poprawne typowanie PKO Ekstraklasy. Tylko w Betclic Polska!
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.