Czas na spotkania w 1/8 finału piłkarskich Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Z tej okazji bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom, w których można liczyć na zwrot stawki do 100 PLN.

Zwrot stawki za przegrane mecze od STS

Zwrot stawki za przegrane mecze od STS

Można śmiało powiedzieć, że ciekawych rywalizacji w ramach 1/8 finału EURO nie zabraknie, ponieważ w najbliższych dniach czekają nas takie spotkania, jak m.in. Włochy vs Austria, Belgia vs Portugalia, czy też Anglia vs Niemcy.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Bezpieczne 100 PLN na EURO 2020” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta jest aktywna graczom wyłącznie do 29 sierpnia do godziny 23:59.

100 PLN od STS na Mistrzostwa Europy 2020

Warunki wspomnianej oferty są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się jedno zdarzenie związane z 1/8 finału Euro 2020 z oferty przedmeczowej lub „na żywo”.

Bonus 34 PLN na start bez wpłaty własnej w Superbet

W przypadku wygranej cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot 50% stawki, gdzie maksymalnie może ona wynieść 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS:

Legalny polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start. Za samo założenie konto na konto gracza trafi 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Natomiast gracz, który zdecyduje się dokonać depozytu otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonus będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady na Polska – Szwecja z bonusem 50 PLN w eFortunie
Następny artykułPewne bonusy dla typerów za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród 20 000 PLN
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.