Betgames, czyli gry w karty swoim graczom oferuje bukmacher STS. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z tej akcji to warto skorzystać, ponieważ bukmacher STS oferuje graczom zakład bez ryzyka.

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Bezpieczny zakład STS. Karty online

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a do tego wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Typer, który chce skorzystać z tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać. Jednak warto jest pamiętać, że promocją objęty jest jedynie pierwszy kupon zagrany w Betgames.

Warunki oferty są bardzo proste. Gracz musi zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się JEDYNIE zdarzenia z oferty Betgames. Warto jest wiedzieć, że granie u tego operatora w gry karciane jest w pełni legalne.

Darmowy bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty od Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jeśli okaże się, że kupon został zagrany za środki bonusowe to bukmacher automatycznie go wykreślić z tej oferty.

Użytkownik, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.

Bonus bez depozytu od STS:

Bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Dodatkowo po pierwszej wpłacie bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 50% stawki za przegrany kupon od Etoto
Następny artykułJaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.