„Misja kupon” jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic, w której to można otrzymać darmowy bonus o wartości 40 PLN. Wystarczy podczas weekendu trafić trzy kupony, aby cieszyć się z darmowych środków.

BetClic promocje 2020

BetClic promocje 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Misja Kupon” aktywna jest graczom w dniach od 22 listopada do 25 listopada. Użytkownik, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na jej podstronie.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 3.00. Typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bądź LIVE.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą się na kuponie. Oferta bukmachera jest bogata, a poza tym przed nami sportowy weekend, w którym to emocji sportowych nie zabraknie, bowiem rusza chociażby nowy sezon w skonach narciarskich.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik musi jednak mieć na uwadze fakt, że wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 25 listopada do godz. 23:59.

Każdy kupon promocyjny musi zostać zagrany za minimum 20 PLN. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Legalny bukmacher BetClic nagrodzi graczy bonusem o wartości 40 PLN pod warunkiem, że typer zagrał co najmniej trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji, a zostały one rozliczone jako wygrane.

Jaki kod promocyjny u bukmachera BetClic?

Pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN oferuje swoim graczom legalny bukmacher BetClic. Chcąc skorzystać z tej formy bonus koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli faworyci Cię zawiedli to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie na konto gracza może trafić 510 PLN. W przypadku wygranej natomiast typer może cieszyć się z całej kwoty.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny do 2098 PLN na start u bukmachera Totolotek
Następny artykułDarmowy kupon za aktywność od bukmachera STS
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.