Limitowaną ofertę promocyjną przygotował nowym użytkownikom bukmacher eFortuna. Typerzy już na start mogą liczyć na ciekawe bonusy o łącznej wartości nawet 2230 PLN.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Na samym wstępie warto jest podkreślić, ze w skład najnowszego pakietu powitalnego u legalnego bukmachera Fortuna wchodzą: darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację, bonus równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta, a należy tego osiągnąć na stronie \Założenie konta nie sprawi nikomu większych problemów, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Darmowe 20 PLN bez wpłaty własny:

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba wiedzieć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas po założeniu konta typer otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus 100% za wpłatę do 2000 PLN

Bukmacher eFortuna zwiększa wszystkim graczom pierwszą wpłatę. Za dokonany depozyt każdy gracz otrzyma premię równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Użytkownik, który dokonał wpłaty w wysokości 1250 PLN. Otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Warto jest wiedzieć, że maksymalna premia, jaka może trafić na konto użytkownika to do 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka na start:

Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom na start w dodatku bezpieczny zakład. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon: SOLO, AKO i MAXIKOMBI, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot 100% stawki.

Jeśli okaże się kupon wygrany. TO super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł15 000 PLN Piłkarski Jackpot od Betclic!
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.