Limitowaną ofertę promocyjną przygotował nowym użytkownikom bukmacher eFortuna. Typerzy już na start mogą liczyć na ciekawe bonusy o łącznej wartości nawet 2230 PLN.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Na samym wstępie warto jest podkreślić, ze w skład najnowszego pakietu powitalnego u legalnego bukmachera Fortuna wchodzą: darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację, bonus równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta, a należy tego osiągnąć na stronie \Założenie konta nie sprawi nikomu większych problemów, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Darmowe 20 PLN bez wpłaty własny:

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba wiedzieć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas po założeniu konta typer otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus 100% za wpłatę do 2000 PLN

Bukmacher eFortuna zwiększa wszystkim graczom pierwszą wpłatę. Za dokonany depozyt każdy gracz otrzyma premię równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Użytkownik, który dokonał wpłaty w wysokości 1250 PLN. Otrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych.

Warto jest wiedzieć, że maksymalna premia, jaka może trafić na konto użytkownika to do 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka na start:

Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom na start w dodatku bezpieczny zakład. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon: SOLO, AKO i MAXIKOMBI, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot 100% stawki.

Jeśli okaże się kupon wygrany. TO super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykuł15 000 PLN Piłkarski Jackpot od Betclic!
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.