Bukmacher BetClic wprowadza najnowszy kod promocyjny nowym graczom. Wystarczy założyć nowe konto u tego operatora, aby zacząć grać bez żadnego ryzyka, ponieważ pierwszej kupon jest objęty Cashbackiem.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Bonus powitalny skierowany jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Gracz chcąc skorzystać z Cashbacka nigdzie typer nie musi zgłaszać swojego udziału. Wystarczy w pierwszej kolejności dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ użytkownik musi tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak chociażby imię czy nazwisko.

Kod bonusy BetClic 2020

Jednak chcąc skorzystać z tego Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka użytkownik koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.

Trzeba mieć na uwadze, że później już gracz nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

BetFan: kod promocyjyn za darmo

Po czym pozostaje użytkownikowi dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Typer sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie. Bowiem bukmacher BetClic online dopuszcza wszystkie typy z swojej oferty, zarówno te przedmeczowe jak i na żywo.

Cała kwota znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że jego kupon został rozliczony jako wygrany. Jak los nie był na tyle łaskaw i faworyci zawiedli to bukmacher BetClic dokona zwrotu kwoty za jaką został zagrany zakład, a można ona wynieść do 550 złotych.

BetClic PL online

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher w Polsce BetClic oferuje graczom regularnie ciekawe bonusy za obstawienie meczy, jak np. „Pewny zakład”, czy też Jackpoty.

Gracze również mogą skorzystać z aplikacji mobilnej oraz BetClic TV, a można tam bez żadnych opłat i to legalnie obejrzeć mecze online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody bonusowe na start bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułPewny zakład na skoki narciarskie od bukmachera Fortuna. Zwrot 20 złotych.
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.