Legalny bukmacher Milenium oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać na start: freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Bonus do 1500 PLN i extra premie od Milenium

Bonus do 1500 PLN i extra premie od Milenium

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium.

Podstawowy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Milenium kod promocyjny na start

W skład pakietu powitalnego wchodzą freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN. Chcąc odblokować promocją powitalną przede trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Darmowa premia do 1500 PLN za pierwszy depozyt od Milenium

Już za dokonanie pierwszej wpłaty można liczyć na darmowe środki. Bowiem bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN. Wysokość otrzymanych środków zależy od dokonanego depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 800 PLN druga taką samą w kwotę w ramach bonusu powitalnego otrzyma od bukmachera Milenium, więc gracz będzie miał kwotę 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Frebeet 20 PLN od legalnego bukmachera Milenium

Poza bonusem powitalnym gracz może otrzymać darmowego freebeta o wartości 20 PLN. Pod warunkiem, że wpłata gracza wyniosła minimum 50 PLN.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Zakład bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Pierwszy kupon po dokonanie rejestracji u bukmachera Milenium jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli pierwszy zagrany kupon okazał się przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie sie na koncie typera.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje codziennie swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to kupony są objęte promocją.

Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba zagrać w kupon w czasie trwania „Happy Hours”, a godziny, w których ta akcja jest dostępna znajudją się na stronie bukmachera Mileniumn. Dodatkowo zagrany zakład musi spełniać następujące warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN
Następny artykułBonus powitalny do 2098 PLN na start u bukmachera Totolotek
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.