Już dzisiejszego wieczoru ruszają najbardziej elitarne rozgrywki piłkarski, czyli Liga Mistrzów. Na tą okazję bukmacher eFortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to typerzy otrzymają 30 PLN i to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone.

Extra 30 PLN za tyowanie Ligi Mistrzów

Extra 30 PLN za typowanie Ligi Mistrzów

Warto jest zaznaczyć, że ciekawych meczy w I kolejce Ligi Mistrzów nie zabraknie, ponieważ zmierzą się ze sobą uznane marki w Świecie piłki nożnej. Mowa tutaj przecież o takich zespołach, jak Bayern Monachium vs Atletico Madryt, PSG vs Manchester United, czy też Chelsea vs Sevilla.

Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Mistrzowski Pewniak”, w której to akcji typerzy mogą liczyć na pewne 30 PLN za obstawienie meczy. Warto jest dodać, ze do tej oferty nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też zapisywać.

Pewne 30 PLN na zakłady bukmacherskie

W ramach wspomnianej akcji promocyjnej dopuszczone przez bukmachera eFortuna są zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Jednak wymagane jest to, żeby zostały zagrane za minimum 30 PLN, a poza tym obowiązkowo na nich musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z piłkarskiej Ligi Mistrzów z oferty przedmeczowej.

STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Dodać jest warto, że na zakładzie mogą znajdować się typy z innych dyscyplin. Jednak trzeba mieć na uwadze, że koniecznie muszą zakłady bukmacherskie zostać rozliczone do do 22 października do godz. 9:00.

Typer otrzyma od bukmachera eFortuna bonus o wartości 30 PLN pod warunkiem, że zagrał minimum po jednym kuponie każdego dnia trwania tej promocji. Istotne w tym wszystkim jest to, że nie ma znaczenia, jak te zakłady zostały rozliczone.

Bonus na start u bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim nowym graczom ciekawy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jeśli chcesz liczyć na powyższe bonusy to obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później typer nie będzie miał takiej opcji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla wszystkich typerów za obstawienie meczy
Następny artykuł15 000 PLN Piłkarski Jackpot od Betclic!
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.