Zakłady STS online oprócz obstawiania męczy oferują graczom grę w legalne gry karciane i to na żywo. Typerzy mogą grać chociażby w takie gry jak poker, wojnę oraz bakarat. W dodatku wspomniany operator na Betgames oferuje każdemu użytkowniki promocje, w których to można regularnie liczyć na bonusy.

Poker legalnie w Polsce

Poker legalnie w Polsce

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał on co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” dostępna jest graczom, aż do odwołania, ale trzeba mieć również na uwadze, że ta promocja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Bukmacher STS wymaga od graczy, aby do tej akcji się zapisywali. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, po czym trzeba wejść w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze (SOLO), których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00. Jednak warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się same zdarzenia z Betgames, czyli taki gier jak poker, wojna czy bakaret.

Warto jest mieć na uwadze, że na granie w Betgames jest legalne u bukmachera STS.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 2 złote, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony zawarte są środki bonusowe.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS przyzna bonus 10% kwoty za przegrane kupony:

Przykład: stawka wszystkich przegranych kuponów wyniosła 200 złotych. W prezencie gracz otrzymał 20 złotych bonusu.

Warto jest mieć na uwadze, że w czasie jednego okresu rozliczeniowego każdy typer może otrzymać jeden bonus, który może wynieść maksymalnie 25 złotych.

BetFan kod promocyjny 2020 za darmo

Pewny zakład w STS

Każdy użytkownik może liczyć w dodatku codziennie na zakład bez ryzyka w Betgames. Wystarczy zagrać zakład z kursem nie mniejszym niż 1.90, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki 20 złotych.

STS kod promocyjny 2020

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera STS może liczyć na początek na darmowy bonus i to bez depozytu. Wystarczy wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta, aby otrzymać 29 złotych.

Natomiast kolejne środki trafią na konto gracza pod warunkiem, że typer dokona pierwszego depozytu. Wówczas na koncie gracza może znaleźć się nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Ligę Mistrzów od Fortuny. Większe wygrane o 14%.
Następny artykułeFortuna nowy kod promocyjny na bonus 1185 PLN
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.