W związku z ósmą kolejką angielskiej Premier League bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną „Piłkarski Jackpot”. Gracz poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Pula nagród 15 000 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Pula nagród 15 000 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Warunki wspomnianej oferty są proste. Wystarczy wytypować osiem spotkań z 8 kolejki angielskiej Premier League. Warto jest odnotować, że przed nami bardzo ciekawe mecze, bowiem dojdzie do takich starć, jak np. Manchester City vs Liverpool, Arsenal vs Aston Villa, Everton vs Manchester United.

Promocja „Piłkarski Jackpot” dostępna jest graczom do 7 listopada do godziny 13:30., a chcąc z niej skorzystać gracz koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy dla typerów Premier League

Bukmacher Betclic w ramach oferty „Piłkarski Jackpot” dopuszcza wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się same mecze z 8 kolejki angielskiej Premier League.

Użytkownik musi oddać typy w formacie „1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”, które muszą w dodatku pochodzić z oferty przedmeczowy na następujące mecze:

  • Everton vs Manchester Utd.
  • Crystal Palace vs Leeds
  • Chelsea vs Sheffield
  • West Ham vs Fulham
  • West Bromwich Albion vs Tottenham
  • Leicester vs Wolverhampton
  • Manchester City vs Liverpool
  • Arsenal vs Aston Villa
STS bonus 29 PLN bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Z pewnością dobrą informacją dla typerów jest to, że mogą zagrać pięć kuponów promocyjnych. Stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali wyżej wymienione zakłady bukmacherskie to poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pula nagród, która wynosi 15 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic PL:

Legalny bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi na sam start pierwszy bezpieczny zakład. Typer, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot kwoty za jaką został zawarty kupon. Maksymalna wartość to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 PLN dla wszystkich typerów na Ligę Mistrzów od Fortuny
Następny artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna na bonus 2230 PLN
Aktualne bonusy bukmacherskie do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Promocje i kody bonusowe do zakładów bukmacherskich online. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bukmacherskie bez depozytów.