Zakłady na BTS

[wallcoo.com]_football_picture_EA19002

[wallcoo.com]_football_picture_EA19002Termin BTS (lub BTTS)to skrót od Both Team to Score, czyli- obie drużyny strzelą bramkę. Jak łatwo można się domyślić zakład zostanie zaliczony wtedy, gdy w typowanym spotkaniu strzelą gola obie drużyny. BTS można typować w dwojaki sposób. BTS-tak oznacza, że obie ekipy strzelą bramkę. BTS-nie, znaczy, że gola (lub gole) zdobędzie tylko jedna z ekip, nie ma znaczenia, czy będą to gospodarze czy też goście.

Jeśli jesteś hazardzistą, który gra zdarzenia, że obie drużyny strzelą, to niezbędna jest analiza poprzednich spotkań klubu, na który zdecydujemy się postawić. Zakłady na BTS, od jakiegoś czasu zaczęły mieć wyższe kursy lepsze kursy, skutecznie przyciągając tym grających. I tak na przykład w pierwszy weekend 2013/14 Premier League, w którym na siedem sobotnich spotkań, BTS-tak zostałby trafiony tylko w trzech z nich. Mimo to, biorąc pod uwagę, poprzedni sezon, jednej drużynie nie udało się trafić do siatki w 43,4% meczów. Łącząc tę statystykę z odrobiną piłkarskiego nosa, możemy doprowadzić do sporego zysku finansowego grając zdarzenia na BTS.

W zeszłym sezonie, na przykład, Totenham byli zespołem,  w którego meczach zdarzenie BTS-tak miało największe szanse powodzenia. Zdobył on razem ze swoim przeciwnikiem przynajmniej po jednym golu w 71,1% swoich gier ligowych, a jeśli chodzi o mecze wyjazdowe  to wynik ten skacze do 78,9%. Natomiast najbardziej jednostronne okazały się mecze z udziałem Stoke. Zespól ten osiągnął statystykę BTS-tak ledwie ww44,7% swoich gier. Statystyki takie jak te są przydatne do ustalenia, jak zakład BTS okaże się trafiony.

Jednym ze sposobów na wytypowanie trafnego BTS-u jest rozpoznanie różnicy między statystykami siebie i na wyjeździe. To czy klub rozgrywa spotkanie u siebie czy na wyjeździe, w tym kontekście ma naprawdę kolosalne znaczenie Na przykład, w sezonie 2012/13kurs na BTS-tak w meczach Newcastle na własnym boisku wchodził tylko w przypadku 52,6% gier, ale już w meczach na wyjeździe wynik ten wzrastał aż do 68,4%. Tymczasem Arsenal poszedł w przeciwną stronę. The Gunners  i ich przeciwnicy zdobywali bramki w 63,2% gier u siebie, ale tylko 47,4% w meczach wyjazdowych. Takie rozbieżności mogą robić różnicę, podczas poszukiwania spotkań, które oferują najwyższe kursy na BTS.

Jednym z problemów zdarzenia BTS jest to, że jeśli gospodarze szybko zdobędą bramkę, to gościom niezbyt często udaje się wyrównać. Wiele meczów kończy się wynikami 1:0 lub 2:0. Wtedy kurs na BTS-tak jest nietrafiony i tracimy pieniądze, które zapłaciliśmy za wniesienie zakładu. Jeśli natomiast goście szybko zdobędą bramkę, to w zakładach live kurs na BTS gwałtownie spada, i nawet jeśli go trafimy, to nie zyskamy zbyt wiele. Ważne jest więc, by być przewidującym w swoich typowaniach. Uważni gracze z łatwością znajdą wysoki kurs na BTS, który będzie miał spore szanse powodzenia. Kończąc polecamy jeden z nich. W dzisiejszym spotkaniu Realu Madryt z Realem Betis, bukmacher- William Hill ustalił kurs na BTS-nie na poziomie 2,00. Naszym zdaniem będzie to łatwy zarobek.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup