Akumulatory

cudp

cudpAkumulatory są bardzo popularne w rynkach zakładów, ponieważ oferują graczom szansę umieszczenie wielu zdarzeń na jednym kuponie. W ten sposób płacąc niewielką stawkę za zawarcie zakładu, w przypadku wygranej możemy się spodziewać sporego zysku.

W przeważającej części, akumulatory są popularne u przypadkowych graczy, którzy mają głębokie zainteresowanie i wiedzę o sporcie, i chcą ją wykorzystać nie opierając się tylko na kursie na tylko jedno zdarzenie. Akumulator wprowadza nieco dodatkowej ekscytacji wydarzeniami zwykłej soboty lub niedzieli wieczorem, ponieważ by trafić kupon należy poprawnie wytypować, już nie jedno a kilka zdarzeń. Jak w przypadku większości form zakładów, najważniejszą cechą akumulatora jest jego łączny kurs ze zdarzeń, z których go stworzymy.

Do akumulatorów nie powinny być włączane zespoły, o których formie gracz nie ma pojęcia, a przyciąga go tylko atrakcyjny kurs na nie. Nie należy również umieszczać w nim tych samych zespołów, na które zdecydowaliśmy się postawić na pojedynczym kuponie. Innymi słowy, jeśli były tylko Manchester United  gra ze  Stoke City a Areslnal z Aston Villą, i w obu tych spotkaniach stawiamy na zwycięstwo gospodarzy, to należy się zastanowić, czy stworzymy dwa pojedyncze kupony na każdy z wspomnianych zakładów, czy może jeden w akumulatorze. Jeśli wybraliśmy drugą opcję, to w  przypadku niepowodzenia któregoś z gospodarzy nie wygrywamy nic. Natomiast w przypadku pierwszego zgarniamy wygraną za jeden zespół, który wygrał. Jeśli natomiast wygrały oba to nagroda pieniężna za dwa kupony będzie mniejsza niż w wypadku, gdyby te dwa zwycięstwa zostały trafione w akumulatorze.

Dobrym pomysłem będzie, by w swoim akumulatorze uniknąć kilku zespołów z jednej ligi. Nawet jeśli uważasz, że będą one absolutnym faworytem. Tak więc, niezbyt dobrym pomysłem będzie obstawienie na jednym akumulatorze zwycięstwa Manchester City, United, Chelsea, Arselanu i Totenhamu. Jedyny argument przemawiający za takim posunięciem jest taki, że to mocne ekipy i po prostu muszą zwyciężyć. Jednak bardzo rzadko zdarza się kolejka ligowa, w której faworyci z jednej ligi odnoszą komplet zwycięstw.  Owszem zdarza się to, ale zwykle komuś powinie się noga. Poza tym łączny kurs na kilku faworytów nie jest aż tak spory jak mogło by się wydawać i po prostu nie jest to warte takiego ryzyka.

Sztuką jest znaleźć szereg stosunkowo bliskich między sobą zdarzeń, w których potrafi przewiedzieć się zwycięzcę. Gracze często szukają meczów na siłę, żeby tylko podbić swój łączny kurs, nie mając większego pojęcia o drużynach na które stawiają. To też zły pomysł. Działanie pod wpływem emocji w świecie bukmacherki nie wyszło nigdy nikomu na dobre.

Dobrze dobrane zdarzenia pozwalają sprawić, że zysk z wygranej jest nieproporcjonalnie wysoki do stawki, którą zapłaciło się za dany akumulator. Nieraz należy poświęcić tej sprawie naprawdę sporo czasu, ale z pewnością się to opłaci. Powiedzenie- czas to pieniądz, w tym przypadku ma ogromne zastosowanie. Twórzmy więc nasze akumulatory z głową. I ze sporą dozą szczęścia oczywiście, bo jest ono niezbędne w tym fachu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup